Answer Questions and Earn Points !!!
You can now earn points by answering the unanswered questions listed.
You are allowed to answer only once per question.

Jenny Bought 2 Different Jackets For $25. If One Jacket Costs $7 And 1/2, What Is The Price Of The Second Jacket? - Math Discussion

Jenny bought 2 different jackets for $25. If one jacket costs $7 and 1/2, what is the price of the second jacket?

2018-03-19 15:20:30
0

0 Answers


english Calculators and Converters

Ask a Question


Sitemap